Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Rozumiem

Svadobnou výzdobou spájame estetický zážitok s praktickým prevedením

Sme svadobná agentúra Ceremony® a pôsobíme na západnom Slovensku: v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji.

Robíme to, čo nás najviac napĺňa a baví: Špecializujeme sa na svadobnú výzdobu a dekoráciu podobných slávnostných udalostí.
V tejto oblasti máme 12-ročné skúsenosti. Vyzdobili sme už viac ako 800 sál.

Ešte nedávno sme sa snažili vyhovieť čo najväčšiemu počtu neviest. Bolo toho na nás veľa.
Preto sme si povedali, že každý víkend sa zúčastníme len jednej svadby. Sústredíme sa na jedinú udalosť a budeme precízni. Aby dopadla na jednotku s hviezdičkou.

Inšpirujeme sa navzájom

Našou úlohou je realizovať vaše nápady a pripomienky. Samozrejme, radi si vypočujeme vašu predstavu. Ale rovnako radi prispejeme aj vlastnou víziou. Poradíme a pomôžeme vám so všetkým, čo súvisí so slávnostnou výzdobou.

Vzájomne sa s vami dopĺňame, aby sme estetický zážitok z prekrásnej dekorácie spojili s praktickým prevedením. Iba tak vytvoríme impozantný celok, na ktorý budete vďačne spomínať.

Zabezpečíme vám čistý a vkusný materiál s farbami podľa vašej fantázie. A ak máte chuť experimentovať, vymyslíme aj netradičnú dekoráciu.

Každú výzdobu pripravíme tak, aby ste na konci ľutovali, že sa s ňou musíte rozlúčiť.

Pre túto prácu sme sa naozaj nadchli. Máme nesmiernu radosť, keď sa váš veľký deň vydarí aj vďaka nám. Keď nevesta prvýkrát uvidí vyzdobenú sálu a na jej tvári sa objaví úprimný úsmev, je to pre nás úžasný pocit.

Zdieľajte ho s nami.

CEREMONY SK s.r.o.
Čsl. armády 1020/10, 927 01 Šaľa
Tel.: +421 948 944 063
E-mail: